top of page

TERAS KAPAMA, PERGOLE ve TENTE SİSTEMLERİ / PERGOLA - TENT - OUTDOOR LIVING PRODUCTS

ALCODEC GÜNEŞ KONTROL SİSTEMLERİ, KAYAR ve KATLANIR KEPENK SİSTEMLERİ, PERGOLA ve TENTELER, SUNSCREEN, ASMA GERME VE MİMARİ MEMBRAN SİSTEMLERİ

 

Güneşi kontrol edemiyoruz ancak yönetebiliyoruz.

 

Dış ortam yaşam alanları yaratmak için motorlu pergola,motorlu tente, patio awning / windtent ve özel uygulamalarımız ile sizleri doğa ile buluşturuyoruz.

Motorlu ve lineer led uyglamalı motorlu tente, raylı tente ve motorlu pergola sistemlerimizde %100 su ve güneş geçirmezliğini sağlıyoruz. Tüm koponent ve ürünler Avrupa'dan ithal olarak kullanılmaktadır. Sistemin tamamı ve taşıyıcılar alüminyum olup korozyona uğramayıp paslanmazdır. Motorlu pergola sistemlerimizde taşıyıcılar ve rayların solid ve özel alaşımlı alüminyum olması nedeniyle statik olarak mükemmel seviyededir.

Kullandığımız aydınlatma elemanları ile oturduğunuz yerden uzaktan kumandanız ile lineer led aydınlatmalarınızı dim yapabilir / kısıp açabilirsiniz. Lineer led aydınlatmalar enerji seviyesi olarak A+++ sistemlerinden olup çok düşük enerji tüketimleri bulunmaktadır.

Patio Awning / Balkon Tentesi / Wintent ;

Pergola / Motorlu Tente sistemleri tek başına güneş kontrolü için yeterli olmamaktadır, güneşin doğuş ve batış saatlerinde ve özellikle kışın güneşin yaza göre daha düşük pozisyonda olması dış ortamlar için kontrol edilmesi gereken bir durumdur. Bunun ile beraber sadece pergola degil ayni zamanda dış ortam ile ilgili her yaşam alanında balkon, teras vs. kullanımı gerekli olmaktadır. Motorlu olarak yaklaşık 160 derece hareket ile tüm cephenizi güneş ve yağmur kontrollü haline getirebiliriz. Dış ortamlara uyumlu fiberglass screen veya akrilik kumaş ve neredeyse sinirsiz renk alternatifleri güneşi ve yağmuru kontrol ediyoruz.

 

ALCODEC PATIO AWNING/ MOTURLU BALKON TENTESİ / DIŞ CEPHE BALKON GÖLGELEME SİSTEMLERİ

Güneşin pozisyonuna göre otomatik olarak ayarlanabilen balkon tentesi /patio awning ve fermuarlı perde / zipscreen sistemleri, motorlu ve Belçika üretimi fiberglass /camelyafı perde kumaşı ile üretilmektedir. İki sistemde motorlu olduğu için uzaktan kumanda, akıllı bina sistemlerine ve otomasyona uygun olarak çalışmaktadırlar.

Balkon Tentesi,Dış Cephe Perdesi, Dış Perde,Balkon Gölgeleme
Balkon Tentesi,Dış Cephe Perdesi, Dış Perde,Balkon Gölgeleme
Balkon Tentesi,Dış Cephe Perdesi, Dış Perde,Balkon Gölgeleme
Wintent Balkon Tentesi 08
Wintent Balkon Tentesi 07
Wintent Balkon Tentesi 06
Wintent Balkon Tentesi 04
Wintent Balkon Tentesi 05
Wintent Balkon Tentesi 01
Wintent Balkon Tentesi 03
Wintent Balkon Tentesi 00
ALCODEC PERGOLA / MOTURLU TENTE / OTOMATİK RAYLI TENTE SİSTEMLERİ
Motorlu tente, pergola,pergole,otomatik raylı tente

Dış ortam yaşam alanları günümüz şartlarında çok daha önemli bir pozisyona çıkmıştır. Pergola / Motorlu Tente / Otomatik Raylı Tente Sistemlerimiz ile bahçe, teras gibi alanlarda yazın güneşin istenmeyen ışınlarından tamamı Avrupa ürünlerinden oluşan blackout kumaşımız ile ortamı koruyarak dış ortam gölgelemesini yapıyoruz. Kışın ise yağmur, kar gibi yağışlarda %100 geçirimsizlik sağlarken kullandığımız ek ürünlerle dış ortamın soğunda bile rahatlıkla otrulabilecek alanlar yaratıyoruz. Pergole, motorlu tente otomatik raylı tenteler hakkında daha fazla bilgi için...

Motorlu tente, pergola,pergole,otomatik raylı tente
Motorlu tente, pergola,pergole,otomatik raylı tente
ALCODEC WINTER GARDEN BLINDS/ KIŞ BAHÇESİ PERDESİ ve TAVAN PERDE SİSTEMLERİ
Winter garden perde, kış bahçe perde,tavan perdesi,skylight perde, tavan zip perde

Winter Garden / Kış Bahçesi sistemlerinde gölgeleme iki farklı şekilde yapılabilir. Bir tanesi dış cephede yer alacak şekilde tavan zip perdesi ya da tavan perdesi şeklinde, motorlu ve Fiberglass / cam elyafı screen veya blackout kumaş ile, diğeri ise cam tavanın / skylight ın altında kalacak şekilde iç cepheden montaj ile motorlu veya manuel çalıştırılacak şekilde fiberglass / cam elyafı perde kumaşı ile uygulanmaktadır. Kış bahçesi perdesi ile ilgili daha fazla bilgi için...

Winter garden perde, kış bahçe perde,tavan perdesi,skylight perde, tavan zip perde
Winter garden perde, kış bahçe perde,tavan perdesi,skylight perde, tavan zip perde
bottom of page