top of page

ALCODEC DIŞ YAŞAM ALANI ÜRÜNLERİ / LUXA GRUBU

Luxa Fix

Alüminyum veya mekanik bağlantılı çelik konstrüksiyon sistemlerinin fiberglass screen veya blackout kumaş ile entegrasyonu sayesinde sabit pergola,kanopi sistemleri.

Detaylı bilgi...

Luxa Win

Aluminyum, cam ve kumaşın entegrasyonu ile tamamen otomatik ve motorlu Winter Garden / Kış Bahçesi Sistemleri

Detaylı bilgi...

Luxa Tent

Motorlu Pergola, raylı ve otomatik katlanır tente sistemleri. Lineer led aydınlatmalı ve dimmer özellikli %100 su ve güneş ışığını bloklar.

Luxa Glass

Kayar ve katlanınr cam ailesin en son üyesi hareketli küpeşte sistemi ve giyotin cam sistemleri. Tamamen otomatik ve motorlu sistem

ALCODEC DIŞ ALAN YAŞAM ÜRÜNLERİ ; MOTORLU ve RAYLI PERGOLA, KIŞ BAHÇESİ, HARAKETLİ CAM ( KAYAR ve KATLANIR CAM, MOTORLU GİYOTİN CAM ) SİSTEMLERİ

 

Güneşi kontrol edemiyoruz ancak yönetebiliyoruz.

 

Dış ortam yaşam alanları yaratmak için motorlu pergola,motorlu tente, patio awning / wintent, kış bahçesi sistemlerimiz ve hareketli cam, kayar ve katlanır cam, luxa glass giyotin ve özel uygulamalarımız ile sizleri doğa ile buluşturuyoruz.

LuxaTent motorlu ve lineer led uyglamalı motorlu tente, raylı tente ve motorlu pergola sistemlerimizde %100 su ve güneş geçirmezliğini sağlıyoruz. Tüm koponent ve ürünler Avrupa'dan ithal olarak kullanılmaktadır. Sistemin tamamı ve taşıyıcılar alüminyum olup korozyona uğramayıp paslanmazdır. Motorlu pergola sistemlerimizde taşıyıcılar ve rayların solid ve özel alaşımlı alüminyum olması nedeniyle statik olarak mükemmel seviyededir.

LuxGlass kayar ve katlanır cam sistemleri ve dikey hareketli cam küpeşte motorlu giyotin cam sistemleri ile gerek pergola, gerekse kış bahçelerinin alt bölümlerini motorlu ve uzaktan kumandalı olarak kapatarak komforlu tam bir dış ortam yaşam alanına çeviriyoruz.

Kullandığımız aydınlatma elemanları ile oturduğunuz yerden uzaktan kumandanız ile lineer led aydınlatmalarınızı dim yapabilir / kısıp açabilirsiniz. Lineer led aydınlatmalar enerji seviyesi olarak A+++ sistemlerinden olup çok düşük enerji tüketimleri bulunmaktadır.

Motorlu pergola / pergole ürünlerimizde ;

 

Simplex, Viva, Viva Plus seçeneklerimiz ile her ortama ve mimari detaya uygun ürünlerimiz ile hizmet vermekteyiz.Kayar kepenk ve katlanır kepenk ürünlerimiz, zipscreen ve mikalı özel çözümlerimiz sistemimize tamamen entegre olabilmektedir ve sizlere daha konforlu alanlar yaratmakatadır. Proje bazlı çözümlerimiz ile ilgili detaylı bilgiyi iletişim sayfamızdan bize ulaşarak alabilirsiniz.

bottom of page