top of page

LUXA TENT - TERAS KAPATMA, PERGOLA ve TENTE SİSTEMLERİ

 

Güneşi kontrol edemiyoruz ancak yönetebiliyoruz.

 

Dış ortam yaşam alanları yaratmak için motorlu pergola,motorlu tente, patio awning / windtent ve özel uygulamalarımız ile sizleri doğa ile buluşturuyoruz.

Motorlu ve lineer led uyglamalı motorlu tente, raylı tente ve motorlu pergola sistemlerimizde %100 su ve güneş geçirmezliğini sağlıyoruz. Tüm koponent ve ürünler Avrupa'dan ithal olarak kullanılmaktadır. Sistemin tamamı ve taşıyıcılar alüminyum olup korozyona uğramayıp paslanmazdır. Motorlu pergola sistemlerimizde taşıyıcılar ve rayların solid ve özel alaşımlı alüminyum olması nedeniyle statik olarak mükemmel seviyededir.

Kullandığımız aydınlatma elemanları ile oturduğunuz yerden uzaktan kumandanız ile lineer led aydınlatmalarınızı dim yapabilir / kısıp açabilirsiniz. Lineer led aydınlatmalar enerji seviyesi olarak A+++ sistemlerinden olup çok düşük enerji tüketimleri bulunmaktadır.3000K gün ışığı olarak kullandığımız lineer led aydınlatmalarımız ile ortam ışığını siz belirlemektesiniz.

LUXA TENT, Motorlu, uzaktan kumandalı, raylı katlanarak açılan çatı sistemi.

Tamamı açılır, kapanır pergola sistemi, 4 Mevsim iklim şartlarında rahatlıkla kullanılabilir.

Sistem profilleri ekstrüzyon alüminyum ve elektrostatik toz boyalı olacaktır. Alüminyum profillere, kimyasal konveksiyon (krom atlama veya krom atlama muadili kaplama) işlemi yapılır ve sonra "toz boyama" (powder coating) (lâke) metotlarından birisi ile istenen renklerde boyanır. Statik toz boya “Qualicoat” standartlarında işlemlerden geçer ve uygulanır , bu sayede pürüzsüz bir yüzey ve korozyona karşı büyük bir dayanım sağlar. 60µ kalınlığındadır.

LUXA TENT, MOTORLU OTOMATİK PERGOLA, RAYLI ve KATLAMALI MOTORLU TENTE SİSTEMLERİ
LuxaTent Motorlu Pergola

LuxaTent Flat

Standart otomatik katlamalı tente , motorlu pergola modelimizde eğim statik hesap, kar, yağmur ve rüzgar yükleri dikkate alınarak ve proje detayı, lokasyonuna göre 0 derece ile 20 derece arasında eğimlerde üretilebilir. Maksiımum 7metre genişlik ve 10metre açılım ile 70m2 lik bir alan tek sistem ile kapatılabilir.Yan yana veya sırt sırta oluşturalacak modüller sayesinde herhangi bir alan sınırlaması bulunmamaktadır. Kapanan alanlarda %100 su, ışık ve güneş koruması sağlayan Avusturya veya Fransa menşeli BlackOut Pergola kumaşı kullanılmaktadır. Lineer led sistemiyle donatılan motorlu pergola sistemimiz dimmer ozellig ve uzaktan kumandası sayesinde istenildigi derecede ışık ayarlamasına olanak sağlamak ile birlikte özel ışık animasyonlarına olanak vermektedir.

LuxaTent Rad

Oval otomatik katlamalı tente , motorlu pergola modelimizde eğim statik hesap, kar, yağmur ve rüzgar yükleri dikkate alınarak ve proje detayı, lokasyonuna göre değişik büküm ve eğimlerde üretilebilir. Maksiımum 5metre genişlik ve 5metre açılım ile 25m2 lik bir alan tek sistem ile kapatılabilir.Yan yana veya sırt sırta oluşturalacak modüller sayesinde herhangi bir alan sınırlaması bulunmamaktadır. Kapanan alanlarda %100 su, ışık ve güneş koruması sağlayan Avusturya veya Fransa menşeli BlackOut Pergola kumaşı kullanılmaktadır. Lineer led sistemiyle donatılan motorlu pergola sistemimiz dimmer ozellig ve uzaktan kumandası sayesinde istenildigi derecede ışık ayarlamasına olanak sağlamak ile birlikte özel ışık animasyonlarına olanak vermektedir.

Oval Pergola,Tonozlu Raylı Tente
LuxaTent Akıllı Çatı,Aluminyum Pergola

LuxaTent Alu

Motorlu Pergola anlayışına yeni bir soluk getiren Bioklimatik, akıllı çatı LuxaTent Alu ile alüminyum blade/finlerden oluşan ve istenilen açıya göre ayarlanabilen yeni nesil akıllı çatı sistemidir. Tamamen açılıp kapanabile LuxaTent Alu, güneşin istenmeyen ışınlarını ayarlanabilen panelleri sayesinde dışarıda tutarken, gökyüzü ile olan görsel teması kaybettirmez. Tamamen kapali haldeyken %100 su geçirimsizliği sağlamaktadır. Düz bir çatı oluşturmak için en önemli ürünlerden bir tanesidir.

Lineer led sistemiyle donatılan motorlu pergola sistemimiz dimmer ozellig ve uzaktan kumandası sayesinde istenildigi derecede ışık ayarlamasına olanak sağlamak ile birlikte özel ışık animasyonlarına olanak vermektedir.

bottom of page